Osiedle Eco Green Village

Zielone królestwo wygody

Eco Green Village to zlokalizowany w malowniczej okolicy w miejscowości Wioska koło Sycowa kompleks domów jednorodzinnych. W ramach inwestycji powstanie łącznie 18 budynków wraz z otaczającą je infrastrukturą.

Utworzone w zgodzie z naturą domy, dzięki zastosowaniu licznych nowoczesnych rozwiązań, będą wyróżniały się wysokim standardem i energooszczędnością.

Lokale

LokalMetrażPokojePowierzchnia dodatkowaStatusKarta nieruchomościRzutCena
EGV-M1/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 643,8 m2
WolnyZobacz
EGV-M2/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 645,26 m2
WolnyZobacz
EGV-M3/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 728,36 m2
WolnyZobacz
EGV-M4 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 876,99 m2
WolnyZobacz
EGV-M5 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 865,98 m2
WolnyZobacz
EGV-M6 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 855,01 m2
WolnyZobacz
EGV-M7 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 844,01 m2
WolnyZobacz
EGV-M8 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 856,18 m2
WolnyZobacz
EGV-M9 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 2719,18 m2
WolnyZobacz
EGV-M10 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 933,42 m2
WolnyZobacz
EGV-M11/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 973,92 m2
WolnyZobacz
EGV-M12/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 828,34 m2
WolnyZobacz
EGV-M13 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 914,31 m2
WolnyZobacz
EGV-M14 / Wariant II112,60 m24Garaż: 34,10 m2
Ogródek: 1017,61 m2
WolnyZobacz
EGV-M15/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 643,8 m2
WolnyZobacz
EGV-M16/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 645,1 m2
WolnyZobacz
EGV-M17/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 643,82 m2
WolnyZobacz
EGV-M18/ Wariant I115,62 m24Garaż: 24.09 m2
Ogródek: 645,09 m2
WolnyZobacz

POZNAJ NASZE DOMY

W ofercie osiedla dostępne są dwa zróżnicowane projekty, dzięki czemu każdy będzie mógł wybrać nieruchomość najbardziej dostosowaną do swoich potrzeb. Dzięki zaprojektowanej atrakcyjnej infrastrukturze obejmującej części wspólne osiedla życie w domach Eco Green Village będzie komfortowe oraz bezpieczne.

WARIANT I

Wariant I przewiduje utworzenie 9 wolnostojących domów parterowych (niepodpiwniczonych) o powierzchni sięgającej ok. 146 mkw. netto. Projekt domu obejmuje kuchnię z wydzieloną częścią spiżarnianą, otwarty salon z częścią jadalnianą oraz bezpośrednim wyjściem na taras. Wewnątrz domu przewidziano też 3 niezależne pokoje mogące pełnić funkcję sypialni czy też domowego biura, a ponadto łazienkę, osobne WC, przedpokój z miejscem na szafę, a także funkcjonalny, jednostanowiskowy garaż oraz kotłownię.

Z zewnątrz domy te będą wyróżniały się jasną, elegancką elewacją oraz dwuspadowym dachem.

WARIANT II

Wariant II przewiduje powstanie 9 wolnostojących domów parterowych (niepodpiwniczonych) o powierzchni ok. 157 mkw. netto. Projekt domu zakłada utworzenie przestronnej kuchni i salonu połączonego z jadalnią, doskonale doświetlonego dzięki drzwiom balkonowym prowadzącym na taras. Wewnątrz domu znajdą się również 3 niezależne pokoje, które można zaaranżować zarówno jako sypialnie, jak i np. domowe biuro. Ponadto w budynku powstanie przestronny przedpokój z miejscem na szafę, garderobę, łazienkę, WC. Do domu przynależeć będzie także wbudowany przestronny, dwustanowiskowy garaż wraz z kotłownią.

Z zewnątrz domy będą charakteryzowały się jasną, elegancką elewacją oraz wielospadowym dachem.

Domy położone są na otoczonych zielenią działkach o zróżnicowanych metrażach liczących od 920 do nawet 2997 mkw. Przestrzeń wokół każdego z nich zostanie ogrodzona stanowiąc niezależną, zieloną enklawę, co zapewni poczucie prywatności oraz bezpieczeństwa. Dla wygody mieszkańców dojścia i dojazdy od granicy każdej z działek aż do wejścia do budynku wykonane będą z kostki polbrukowej.

Zielona przestrzeń

Ciepło i wygodnie

W każdym domu istnieje także możliwość zamontowania paneli fotowoltaicznych, które w nieszkodliwy dla środowiska sposób pozwolą na ogrzanie domu oraz produkcję prądu, doprowadzając nawet do wyzerowania wydatków za ogrzewanie.

Domy posiadały będą wewnętrzną instalację gazową umożliwiającą wygodne ogrzewanie wnętrz. Kondensacyjny piec gazowy z zamykaną komorą spalania sprawi, że ogrzewanie domu będzie w pełni bezpieczną i wyjątkowo prostą czynnością.

Domy przyjazne środowisku

Każdy z budynków posiadał będzie przydomową oczyszczalnię ścieków, która stanowi zoptymalizowane, bezpieczne i przyjazne środowisku rozwiązanie. Gospodarowanie ścieków w przydomowych oczyszczalniach pozwoli na oszczędność zarówno pieniędzy, jak i czasu.

Wysoki standard deweloperski

Tworzone w ramach osiedla Eco Green Village domy wyróżniają się konstrukcją z gazobetonu, czyli betonu komórkowego. Ze względu na brak wydzielania szkodliwych substancji stanowi on gwarancję bezpiecznego dla zdrowia budownictwa. Gazobeton nie tylko nie zawiera materiałów toksycznych, ale nawet wytwarza w pomieszczeniach przyjazny mikroklimat. Dodatkowo, ze względu na odczyn zasadowy, jest on całkowicie odporny na bakterie, glony i grzyby pleśniowe.

Bezpieczne materiały

Na bezpieczeństwo mieszkania w budynku wykonanym z betonu komórkowego wpływa też fakt, iż klasyfikuje się on jako materiał niepalny. Co ważne, pod wpływem działania ognia gazobeton nie tylko nie nagrzewa się i tym samym chroni przed rozprzestrzenianiem się ognia, ale także nie wydziela szkodliwych substancji.

Komfort cieplny i akustyczny

Beton komórkowy wyróżnia się wysoką izolacyjnością termiczną. Dzięki maksymalizacji zysków energetycznych i ograniczeniu strat ciepła domy zapewniają najwyższy poziom komfortu cieplnego przez cały okres grzewczy.

Domy będą charakteryzowały się także wysokim komfortem akustycznym. Połączenie betonu komórkowego oraz trzyszybowych przeszkleń zapewni niską przenikalność dźwięku, a projekt zabudowy domów przewidujący duże odległości pomiędzy poszczególnymi budynkami zagwarantuje ciszę i spokój.

Oszczędność czasu i nerwów

Każdy dom przed oddaniem w ręce nowych nabywców przechodzi certyfikację energetyczną, uzyskaną na podstawie audytu energetycznego w ramach Ustawy z dnia 21 listopada 2008 o wspieraniu termomodernizacji i remontów, a także musi osiągnąć parametry zgodne z obowiązującymi normami. W momencie przekazania gotowego domu do użytku nowym właścicielom jest on już formalnie odebrany przez właściwy dla lokalizacji danego osiedla Powiatowy Inspektorat Nadzoru Budowlanego. Takie rozwiązanie pozwala nabywcom na zaoszczędzenie mnóstwa czasu niezbędnego na dopięcie wszystkich formalności.

Wygodnie i bezpiecznie

Eco Green Village to gwarancja wygody i bezpieczeństwa. Każdy budynek będzie posiadał przyłącze do sieci elektroenergetycznej oraz przyłącze do sieci wodociągowej. Odbiór ścieków odbywał się będzie przyłączem do przydomowej oczyszczalni ścieków.

Dodatkowo budynki w standardzie posiadać będą pełne okablowanie dla instalacji alarmowej, drzwi wejściowe wyposażone w listwowe zamki, a także instalację umożliwiającą montaż zewnętrznego oświetlenia budynku, ogrodu i podjazdu.

Przy linii ogrodzenia przewiduje się również powstanie utwardzonych miejsc o nawierzchni betonowej dla pojemników na gromadzenie odpadów stałych z wygodnym dostępem od strony działki i ulicy.

BOGATA INFRASTRUKTURA OSIEDLA

Eco Green Village to nie tylko spełniające najwyższe standardy użytkowania domy, ale także doskonale zaprojektowana przestrzeń wewnątrz osiedla. W ramach działań dewelopera zostaną wykonane na terenie każdej z posesji dojścia i dojazdy z kostki polbrukowej.

Przestrzeń wewnątrz osiedla

Dodatkowo utworzone zostaną wewnętrzne, szerokie ulice, umożliwiające wygodne wykonywanie manewrów samochodem. W części wspólnej powstaną także chodniki, a cały obszar będzie oświetlony przy użyciu latarni LED, co zagwarantuje mieszkańcom codzienne poczucie bezpieczeństwa. Całe osiedle zostanie ogrodzone z zastosowaniem systemu domofonowego.

Spójność i elegancja

 Nowocześnie, a jednocześnie ponadczasowo zaprojektowane budynki będą posiadały ściany zewnętrzne w jasnym kolorze (odcienie bieli) z ozdobnymi elementami w kolorze grafitowym i ceglastym. Dla utrzymania jednolitego wyglądu wszystkie pokrycia dachowe wykonane zostaną z dachówki ceramicznej. Ład architektoniczny oraz spójny wygląd wszystkich budynków utrzymany w neutralnych kolorach sprawi, że całe osiedle tworzyć będzie zgraną, zadbaną i elegancką przestrzeń.

PRZYJAZNE OTOCZENIE

Inwestycja położona jest w miejscowości Wioska (gm. Syców), w powiecie oleśnickim, na obszarze województwa dolnośląskiego.

Ogromnym atutem osiedla Eco Green Village jest jego malownicze otoczenie wypełnione zielenią, które gwarantuje spokój i możliwość odpoczynku od codziennych obowiązków. Bezpośrednio przy osiedlu znajdują się liczne obszary leśne i zagajniki stanowiące idealną przestrzeń do odpoczynku na łonie natury i rodzinnych spacerów.

Bliskość przyrody

Czyste powietrze

Położenie osiedla z dala od zgiełku miast czy stref przemysłowych gwarantuje brak zanieczyszczeń. Tereny znajdujące się w pobliżu Wioski nigdy nie były objęte działalnością przemysłową, co pozwala na ciągły dopływ czystego powietrza z kompleksów leśnych, stanowiących zielone płuca tego regionu.

Leżąca tuż przy granicy dwóch województw – dolnośląskiego i wielkopolskiego – Wioska to niewielka, licząca kilkuset mieszkańców miejscowość. W jej najbliższym sąsiedztwie znajduje się miasto Syców, oferujące wiele atrakcyjnych miejsc i dobrze rozwiniętą infrastrukturę zapewniającą wszystkie niezbędne w życiu codziennym produkty i usługi.

Wioska k. Sycowa

Pobliska infrastruktura

W obszarze tym funkcjonuje wiele ważnych punktów takich jak przedszkola, szkoły, punkty opieki medycznej, sklepy wielkopowierzchniowe i centra handlowe, komunikacja publiczna, a także liczne miejsca, będące doskonałą alternatywą do spędzania wolnego czasu. Bliskość sklepów, punktów usługowych oraz placówek oświatowych w sąsiednim Sycowie sprawia, że osiedle Eco Green Village tworzy idealne miejsce do zamieszkania dla rodziny.

Dojazd z terenu inwestycji do centrum Sycowa zajmuje około 10 minut.

Pobliska miejscowość Syców

Z dala od zgiełku wielkiego miasta, hałasu, pośpiechu, odnajdziesz bliskość natury, radość spędzania czasu z bliskimi, przyjemność podróżowania i odkrywania nowych miejsc. Syców i jego najbliższe okolice są pełne atrakcji dla każdego. To wymarzone miejsce na weekendowy pobyt z rodziną, przerwę w podróży służbowej, dłuższy urlop, aktywny wypad ze znajomymi, uprawianie sportu lub …romantyczny wieczór

– oficjalny portal Sycowa www.sycow.pl

Czas wolny

W okolicy odwiedzić można liczne ciekawe miejsca, które stanowią świetny sposób na spędzanie wolnego czasu, takie jak Park Miejski zwany „zielonymi płucami” Sycowa, który tworzy doskonałą przestrzeń na wycieczki piesze i rowerowe, a także Muzeum Regionalne, pobliski Zalew Stradomia czy Arboretum Leśne w Stradomi.

Syców to także wymarzona przestrzeń dla aktywnych. Na terenie miejscowości znajduje się m.in. Stadion Miejski, basen, hala sportowa, skate park, korty, a także ogólnodostępne boiska sportowe oraz siłownie miejskie.

Rekreacja

Perspektywy rozwoju

Powiat Oleśnicki, na którego terenie znajduje się Wioska, to teren stale rozwijający się.

Niespełna dwa lata temu znaczący obiekt magazynowy powstał w Gęsiej Górce pod Oleśnicą. Teraz nowa inwestycja pojawi się na obrzeżach Sycowa. Centrum logistyczne amerykańskiej firmy Hillwood w Sycowie powstanie przy trasie szybkiego ruchu S8, łączącej Wrocław z Warszawą. Dla Sycowa i regionu oznacza to nowe możliwości rozwoju, prowadzącego do wzrostu gospodarczego.  Dzięki inwestycji powstanie wiele miejsc pracy zarówno w samych magazynach, jak i w ich otoczeniu.

Perspektywy rozwoju

Lokalizacja osiedli oferuje szybką i sprawną komunikację z miastem Syców, a dzięki łatwemu dostępowi do S8 także z resztą kraju. Położenie Eco Green Village gwarantuje wygodne połączenie komunikacyjne z pozostałymi miejscowościami, takimi jak:

Oleśnica – ok. 30 min przez S8

Kępno – ok. 30 min przez S8

Wrocław – ok. 1 h przez S8

Ostrów Wlkp. – ok. 1 h

Zapytaj o ofertę

Jeśli jesteś zainteresowany zakupem mieszkania w naszych inwestycjach, wypełnij poniższy formularz kontaktowy. Nasi doradcy skontaktują się z Tobą i przedstawią Ci ofertę dopasowaną do Twoich potrzeb.

    Zgody *