O nas

Posiadamy ponad 15-letnie doświadczenie w branży budowlanej, a zakres naszej działalności zmieniał się wraz z nadejściem kolejnych potrzeb rozwoju.

Nasza historia

Pierwotnie nasze korzenie wywodzą się z powstałej w 2005 roku spółki GLASS-BUD, oferującej usługi ogólnobudowlane.

Na skutek prężnego rozwoju i zwiększania zakresu działań w 2009 roku na jej bazie powstała spółka GLASSBUD CONSTRUCTION, specjalizująca się w wykonywaniu kompleksowych usług budowlanych i projektowych na rynku nieruchomości publicznych, komercyjnych oraz infrastruktury, a także z zakresu generalnego wykonawstwa.

Następnie w wyniku szerokiego rozwoju parku maszynowego oraz bardzo dużego zapotrzebowania na wynajem dobrej jakości ciężkiego sprzętu budowlanego w 2013 roku utworzona została spółka PRIMA EQUIPMENT & INSURANCE, która w swoich statutowych działaniach wdrożyła również profesjonalną obsługę rynku ubezpieczeniowego.

Osiedle_Azalia_uj02

Nowocześnie i ekologicznie…

Wypełniamy powierzone nam zadania z dbałością o każdy detal, a dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii gwarantujemy wysoką jakość pracy i konkurencyjny czas realizacji.

Nieustannie poszerzamy zakres stosowanych przez nas ekologicznych rozwiązań i korzystamy z wysokiej klasy materiałów przyjaznych środowisku.

Nasza misja

Z pasji do tworzenia, w trosce o lepszą przyszłość…

Naszym celem jest tworzenie lepszego świata – przestrzeni nowoczesnej, praktycznej i estetycznej, ale przede wszystkim powstającej i funkcjonującej w zgodzie z naturą. Pragniemy, aby podejmowane działania i realizowane przez nas projekty były proekologiczne i odpowiadały na wszystkie potrzeby użytkowników. Nasza misja skupia się wokół działań mających na celu ochronę i odbudowę środowiska.

Nieustannie dążymy do idei zrównoważonego budownictwa, polegającej na projektowaniu, tworzeniu oraz eksploatacji nieruchomości z myślą o przyszłości. Stawiamy na dbałość o środowisko naturalne, zarówno w ramach działań związanych z pozyskiwaniem i przygotowywaniem gruntów inwestycyjnych, jak i w całym cyklu budowlanym.

Obszary działalności

ZESPÓŁ

GBC Invest tworzy zgrany zespół specjalistów z różnych dziedzin, którzy z pasją podchodzą do realizacji powierzonych zadań. Doświadczenie zarówno z branży budowlanej, jak i z zakresu obsługi klienta powiązane m.in. z sektorem handlu czy ubezpieczeń, pozwala nam w doskonały sposób rozumieć potrzeby rynku i spełniać oczekiwania klientów.

experience
0

lat doświadczenia w branży budowlanej

team
0

realizowanych aktualnie projektów

hook
0

osiedla mieszkaniowe w budowie

Jesteśmy profesjonalistami – dokładamy wszelkich starań, by nasze projekty wykonywane były na najwyższym poziomie i z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Gwarantujemy wysoki standard usług, indywidualne podejście do klienta, kompleksowość oraz terminowość!