O deweloperze

O deweloperze GBC Invest to nowoczesna i prężnie rozwijająca się firma deweloperska z ponad 15-letnim doświadczeniem w branży budowlanej, realizująca swoje projekty na terenie województwa lubuskiego oraz dolnośląskiego.

Swoje działania prowadzimy zgodnie z zasadą: myśl globalnie – działaj lokalnie. Staramy się wyciągać ze światowych trendów rynku nieruchomości najkorzystniejsze, innowacyjne rozwiązania i wdrażać je podczas realizacji naszych miejscowych inwestycji.

Dzięki połączeniu doskonałej znajomości branży budowlanej, zastosowaniu nowoczesnej technologii oraz najwyższej jakości materiałów, tworzymy wymarzoną przestrzeń do zamieszkania.

Zdobywane przez lata pracy w branży budowlanej doświadczenie oraz posiadane w zanadrzu innowacyjne technologie postanowiliśmy wykorzystać w samodzielnym tworzeniu miejsc idealnych do życia. Długoletnie obserwacje i działania na rynku pozwoliły nam dogłębnie poznać potrzeby klientów. Interesuje nas wykorzystanie nowoczesnych rozwiązań, które pozwalają na realizowanie inwestycji zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, sprawiając, że nasze produkty są przyjazne mieszkańcom oraz środowisku. W skrócie: tworzymy wygodne miejsca do życia, w których sami chcielibyśmy zamieszkać – mówi Michał Koseła, Prezes Spółki GBC Invest.

01
Najwyższa
jakość

Zawsze stawiamy na najwyższą jakość, zarówno w kwestii wykorzystywanych surowców, jak i świadczonych usług. Starannie dobieramy wysokiej klasy materiały i na każdym etapie realizacji dbamy o nawet najmniejsze detale po to, aby budowane przez nas domy służyły swoim mieszkańcom przez długie lata. Co ważne, nasze obiekty mieszkalne objęte są 5-letnią rękojmią.

02
Bezpieczne
warunki zakupu

Zapewniamy naszym klientom pełne bezpieczeństwo transakcji. Płatność następuje na mieszkaniowy rachunek powierniczy. Do momentu podpisania aktu notarialnego przenoszącego własność domu i działki całe środki przechowywane są w banku. Przekazanie wpłaconych pieniędzy dopiero po wypełnieniu warunków umowy ze strony dewelopera stanowi dla osób kupujących 100% gwarancję bezpieczeństwa! 

03
Brak ukrytych
kosztów

Oferowane przez nas domy w momencie przekazania ich nowym właścicielom znajdują się w stanie deweloperskim, wymagającym od nabywców końcowych prac wykończeniowych. Przedstawiane ceny nieruchomości są kwotami brutto i obejmują wszelkie niezbędne koszty - nie doliczamy dodatkowo żadnych prowizji, podatku PCC.

04
Na prostych
zasadach

Wiemy, jak stresujący może być proces kupna nieruchomości. W GBC Invest staramy się go maksymalnie uprościć, tak aby był on zrozumiały i bezpieczny. Stosujemy podpisanie umowy w formie aktu notarialnego: zarówno umowa deweloperska, jak i umowa przenosząca własność są podpisywane w obecności notariusza, co zapewnia maksymalną ochronę obu stronom transakcji. Tuż po podpisaniu aktu przenoszącego zakupione domy wraz z działkami stają się własnością nabywców.

05
Pełne wsparcie
klienta

Do każdego z klientów podchodzimy indywidualnie i stosujemy elastyczne warunki zakupu uwzględniające jego możliwości i sytuacje. Aby cały proces kupna nowego, wymarzonego domu był jasny i przejrzysty zapewniamy profesjonalną opiekę klienta na każdym etapie budowy. Gwarantujemy nie tylko wsparcie przy wyborze inwestycji, ale również pełną pomoc w dodatkowych kwestiach m.in. w formie doradztwa ubezpieczeniowego.

06
Zawsze
na czas

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w branży budowlanej potrafimy oszacować czas niezbędny do właściwego wykonania każdego z etapów inwestycji, począwszy od projektu, aż do momentu przekazania go nowym właścicielom. Przez cały okres trwania budowy zapewniamy także pełną informację o prowadzonych na bieżąco działaniach, dzięki czemu nasi klienci mogą spokojnie obserwować kolejne postępy na budowie.

07
W zgodzie
z naturą

Pragniemy, aby życie prowadzone na naszych osiedlach przebiegało zdrowo, bezpiecznie i ekologicznie. W tym celu stawiamy na odpowiednie materiały oraz nowoczesne rozwiązania. Dajemy naszym klientom możliwość zainstalowania pomp ciepła czy założenia paneli fotowoltaicznych, które skutecznie wpływają na obniżenie rachunków za prąd i pozwalają na produkowanie własnej energii w przyjazny środowisku sposób. Niektóre z naszych projektów wyposażamy w kontenery przystosowane do segregacji śmieci.

08
Ekonomiczne
rozwiązania

Dzięki zastosowaniu odpowiednich materiałów nasze domy cechują się energooszczędnością. Poprzez maksymalizację zysków energetycznych i ograniczenie strat ciepła, tworzone przez nas budynki zapewniają najwyższy poziom komfortu cieplnego przez cały okres sezonu grzewczego, wpływając na obniżenie rachunków.

09
Funkcjonalne
przestrzenie

Tworzone przez GBC Invest domy powstają z myślą o codziennej wygodzie mieszkańców. Szczegółowo dopracowane projekty gwarantują praktyczny i maksymalnie ustawny rozkład wnętrz. Wysoki komfort życia zapewnia także infrastruktura osiedla, której standard obejmuje przyłącza wody, prądu czy kanalizacji, a także budowę osiedlowych dróg pozwalających na komfortowy dojazd do każdej z nieruchomości i gwarantujących dostęp do kluczowych ciągów komunikacyjnych, m.in. większych dróg prowadzących do centrum.

Idea GBC Invest

Tworząc i realizując nasze inwestycje, dążymy do idei zrównoważonego budownictwa, polegającej na projektowaniu, budowaniu oraz użytkowaniu nieruchomości z myślą o przyszłości. Pragniemy, aby powstające budynki nie zanieczyszczały otoczenia i były przyjazne dla użytkowników.

Stawiamy przede wszystkim na dbałość o środowisko naturalne oraz oszczędne gospodarowanie surowcami w całym cyklu budowlanym: począwszy od projektu, poprzez prace konstrukcyjne, po eksploatację budynku. W praktyce działania te polegają m.in. na wykorzystywaniu materiałów bardziej przyjaznych dla środowiska, zmniejszeniu poboru energii oraz zazielenianiu budynków i terenów do nich przylegających.

danist-soh-dqXiw7nCb9Q-unsplash

Nasza misja rozwoju

Nieustannie staramy się poszerzać zakres stosowanych przez nas ekologicznych rozwiązań. Poprzez rozwój firmy chcielibyśmy zapoczątkować nowy segment „osiedli przyszłości” stanowiących przyjazną zarówno dla mieszkańców, jak i dla środowiska przestrzeń wyróżniającą się wygodnymi warunkami życia i uwzględniającą zintegrowane modele społeczne.

Kupno domu od dewelopera

Dlaczego warto kupić gotowy dom z rynku pierwotnego?

Oszczędność czasu

Korzystanie z usług sprawdzonego dewelopera pozwala na zaoszczędzenie mnóstwa czasu potrzebnego m.in. na zakup działki, uzyskanie odpowiednich zezwoleń oraz dopełnienie dokumentacji, a także nawiązanie współpracy z podwykonawcami i projektantami oraz stały nadzór budowy.

Oszczędność pieniędzy

Samodzielna realizacja inwestycji stanowi ogromną odpowiedzialność związaną z podejmowaniem wielu ważnych decyzji. Kupno domu od dewelopera sprawia, że omija nas cały proces budowlany, który generuje duży nakład pracy, stresu i wyrzeczeń.

Nawiązanie umowy z deweloperem pozwala uniknąć samodzielnego rozliczania się z wieloma różnymi wykonawcami. Nie musimy także martwić się poszukiwaniem atrakcyjnych ofert w sklepach budowlanych. Firmy deweloperskie mają swoich sprawdzonych podwykonawców, a dzięki szerokiej współpracy oraz hurtowemu zakupowi materiałów ceny gotowych domów prezentują się bardzo korzystnie.

Oszczędność stresu

Osiedle Park Dworski, Iłowa

Projekt w przygotowaniu

Osiedle pracownicze, Iłowa

Projekt w przygotowaniu